Default text 2
Button 1 default text
Button 2 default text
Button 3 default text

COACHING A MENTORING

Cítíte nebo uvědomujete si svou potřebu zastavit se, reflektovat si aktuální pracovní či osobní/týmovou situaci, rozšířit nebo najít na ni jiný náhled? Nebo se rozvíjet v nějaké konkrétní oblasti či tématu, které považujete za svou oblast pro zlepšení? Pak právě pro Vás může být COACHING a BUSINESS MENTORING jednou z možných cest.
V KOUČOVÁNÍ pracujeme na principu G.R.O.W. modelu, kombinujeme systemický, Gestalt a NLP přístup. Využíváme různé zážitkové a sebezkušenostní formy a v neposlední řadě i nácvik konkrétního řešení. Vždy však dle situace „teď a tady“ a toho, co nejvíce v dané chvíli koučovaným/mentorovaným může pomoci.

V rámci individuálního a týmového rozvoje využíváme také sílu BUSINESS MENTORINGU, při kterém vycházíme z naší bohaté praxe v nadnárodních společnostech v oblastech obchodu a marketingu. Přinášíme mentorovaným citlivé vedení, patronát, erudované předávání znalostí, zkušeností a dovedností s cílem usnadnit jim jejich orientaci v dané problematice.

Nedílnou součástí skupinových či individuálních setkání je i rozvíjení schopnosti sebereflexe jedince s cílem maximalizovat jeho rozvoj. Toto vše umíme doplnit stínováním na pracovišti, osobnostní diagnostikou a 360°ZV.
Pokud uvažujete o skupinovém nebo individuálním rozvoji formou coachingu a business mentoringu, rády Vás na této cestě provedeme! Kontaktujte nás.
©copyright C&F Consulting, 2016